poniedziałek, 4 stycznia 2016

Nowy rok, nowe postanowienia + test aparatu w telefonie
Zaczął się Nowy Rok, wszyscy koncentrują się na noworocznych postanowieniach. W tym roku również ja postanowiłam coś zmienić. Do tej pory traktowałam tego bloga jako hobby, miejsce do wrzucania zdjęć. Nie przejmowałam się zbytnio szablonem, rozmiarem zdjęć oraz innymi funkcjami technicznymi, z których i tak prawie nic nie rozumiałam. Teraz chciałabym podejść do tego profesjonalnie.

Sprawić, że czytelników będą ciekawiły posty, że będą czekali na nowy wpis, że wygląd nie będzie ich odstraszał. Chciałabym zrobić z tego bloga miejsce, w którym będzie kształtowała się mała społeczność. Oczywiście nowe osoby nie pojawią się znikąd, ale jak to mówią: "Ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka". Do tego potrzeba mi dużo cierpliwości, wytrwałości i sumienność. Czasem będzie trudno, ale tak jest zawsze. Mam nadzieję, że wytrwam w tym postanowieniu.

Tymczasem chciałabym życzyć wam, miłośnikom fotografii, abyście w 2016 roku zrobili mnóstwo świetnych zdjęć, aby rok ten obfitował w niepowtarzalne momenty. By życie było piękne! Może zrozumiecie coś ważnego? Poznacie kogoś, kto zmieni wasze życie? Wyruszycie w niesamowitą podróż? A może po prostu... znajdziecie wreszcie czas na odstresowanie się i posłuchanie muzyki, przeczytanie książki? Może wybierzecie się ze znajomymi do kina? Kupicie coś na co od dawna oszczędzaliście? Nieważne, co to będzie. Nie musi to być ogromna zmiana. Ważne, żeby dała wam radość.


Jednym z moich marzeń było to, aby wreszcie mieć sprzęt dobrej jakości, który będę mogła zabrać wszędzie, nawet na urodziny koleżanki, bo jak wiadomo - aparat mały nie jest. Wreszcie się doczekałam :-)

Tak więc przejdźmy do testu telefonu
Niedawno kupiłam nowy telefon, mianowicie Huawei P8 Lite Dual Sim. Szukałam komórki z dobrym aparatem i znalazłam właśnie ten. Chociaż na początku byłam trochę nieufna, bo nie wiedziałam nic o tej firmie, to szczerze mówiąc nie zawiodłam się. Zdjęcia są bardzo dobrej jakości. Poniżej możecie sprawdzić, jak telefon poradził sobie przy różnych rodzajach zdjęćPowyższe dwa zdjęcia z bliska 
Wyszły bardzo ładnie, są to moje ulubione zdjęcia, jakie do tej pory zrobiłam.


Zdjęcie nóg
Oczywiście nie mogło go zabraknąć. Swego czasu robili je wszyscy. To tutaj podoba mi się, ale nie specjalizuję się w takich zdjęciach


Zdjęcie przez szybę
Spodziewałam się że wyjdzie gorzej, ale wyszło świetnie (jak na zdjęcie przez szybę, oczywiście). 


Zdjęcie z wyostrzonym dużym kamieniem
Nie widać tego jakoś szczególnie, ale jak się przyjrzy to widać, że telefon nieźle radzi sobie z wyostrzaniem.


Zdjęcie rzeki
Tu w sumie nie mam nic szczególnego do powiedzenia, po prostu wyszło :-)
Zdjęcia wody i kawałka lodu
Te dwa zdjęcia to jedne z ładniejszych fotografii.


Zdjęcie drzewa pogryzionego przez bobry
Nie wiem jaką zaletę aparatu ma to przedstawiać, ale drzewo było dosyć nietypowe i ciekawe


Zdjęcie z wyostrzonymi gałęziami
Tu już wyszło troszkę gorzej, ale tragicznie nie jest.


Podsumowując
Jestem bardzo zadowolona z telefonu. Aparat jest dobrej jakości. Robi ostre zdjęcia, różnego typu, jak przedstawiłam powyżej. Opinię przygotowałam według własnych oczekiwań. Dla innych osób telefon może nie być taki świetny, ponieważ każdy ma odmienne wymagania. Zależy to również od tego, jaki miał ktoś poprzedni telefon. Na przykład moje poprzednie telefony miały aparaty gorszej jakości dlatego jasne jest, że oczekiwałam takich zdjęć, jakie tu przedstawiłam a nie jakichś profesjonalnych cudów

9 komentarzy:

 1. Zmiana na pewno wpłynie pozytywnie na bloga
  Pozdrawiam i obserwuje ,Madda
  blog ->klik

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli uważasz, że coś trzeba zmienić w blogu zrób to! :D
  Wracając do tematu zdjęć:
  Zdjęcie z wyostrzonym dużym kamieniem podoba mi się najbardziej :) Masz bardzo ciekawe miejsca do robienia zdjęć, więc je wykorzystuj! Baw się też z pogodą (oczywiście nie jednego dnia :D ), raz świeci słońce a za drugim razem mgła. Przy (prawie) każdej pogodzie da się zrobić świetne zdjęcia. Powodzenia + czekam na dalsze posty ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam fotografię i sama bardzo amatorsko si ę tym zajmuję. Zdjęcia są bardzo dobre :D Pozdrawiam i zapraszam Alex ♥ http://za-czarnymi-chmurami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Drugie zdjęcie mistrzowskie!
  http://my-stf.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne zdjęcia! Jak na telefon, to jakość bardzo dobra :)

  mojfioletowykacik.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja nie mam postanowień noworocznych, bo wychodzę z założenia, że jak coś zmieniać, to od razu :) Śliczne zdjęcia i blog!

  http://sssddday.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Ładny blog ;D Zdjęcia również chodź pamiętaj, że nie tylko jakość się liczy, ale pomysł i obróbka :D

  OdpowiedzUsuń