sobota, 30 stycznia 2016

Ferie, ferie i po feriach


Witam wszystkich ponownie i od razu tłumaczę: regularność może nie jest moją mocną stroną ale są dwa postu na miesiąc, tak jak sobie postanowiłam. Musiałam sobie zrobić przerwę na ferie, odpocząć od wszystkiego i posłuchać muzyki. Nie znaczy to oczywiście, ze całkowicie o blogu zapomniałam! Wręcz przeciwnie. Tak jak pisałam ostatnio chciałabym podejść do tego profesjonalnie więc znalazłam osobę do której napiszę z prośbą o wykonanie designu. Na razie nie powiem kto to w razie gdyby miało się coś zmienić. To tyle w tym temacie więc wróćmy do ferii. 

 Nie wiem czy u was też są czy dopiero będą, w każdym razie u mnie właśnie się kończą. Dlatego chciałabym w tym miejscu życzyć wszystkim mieszkańcom Małopolski: "Trzymajcie się, jeszcze tylko pół roku do wakacji". A co do tych którzy swoje wolne dopiero zaczynają: szczęściarze z was.
Ja podczas ferii wyjechałam na kilka dni do Maniów. Było tam więcej śniegu niż u mnie, co znacznie ułatwiło mi robienie zdjęć. Pojeździłam też trochę na łyżwach, upiekłam oponki z babcią i siostrą, przeczytałam książkę "Trzynaście powodów" i ogólnie odpoczywałam. Wróciłam też do Starych Maniów, tym razem ośnieżonych.
Tegoroczne ferie uważam za udane. A dla poprawy nastroju przygotowałam wam kilka zdjęć

6 komentarzy:

 1. Ja ferie rozpoczynam dopiero za 2 tygodnie, nie mogę się ich doczekać! Wszystkie zdjęcia śliczne szczególnie drugie!
  zapraszam -> nothinghappenswith.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie mam już ferii, tzn. mam na studiach teraz miesiąc wolnego, ale i tak pracuję w tygodniu więc nie mogę poleżeć i poleniuchować :(
  http://takpoprostuzyc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładne zdjęcia ;)
  zapraszam http://emptyy-promises.blogspot.com/
  może obs?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, ale muszę odmówić. Zależy mi na prawdziwych czytelnikach :-)

   Usuń
 4. Piękna zima na zdjęciach - taka, jaką pamiętam z dzieciństwa a nie to, co teraz :)
  www.beauty-of-manga.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, a co do zimy to jakoś super nie jest, kilka lat temu, jak tam byłam to bawiłam się w gigantycznych zaspach śnieżnych :-)

   Usuń