sobota, 7 listopada 2015

Liebster Blog Award

Na dzisiaj przygotowałam coś innego, mianowicie post specjalny. Nie będzie ich zbyt wiele, dlatego będę je dodawała w wolnym czasie, a skoro są specjalne, nie będą zastępować normalnych postów. Będzie to swego rodzaju "dodatek".

Ale o co chodzi?
No tak, nie wspomniałam o najważniejszym. Zostałam nominowana przez I'm a dreamer do Liebster Blog Award, z czego bardzo się cieszę. Jest to moja pierwsza nominacja do czegokolwiek.


O co w tym chodzi?
Nominacja do Liebster Blog Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za "dobrze wykonaną pracę". Przyznaje się ją blogom o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość rozpowszechnienia. Po nominacji należy odpowiedzieć na 10 pytań otrzymanych od osoby, która cię nominowała. Następnie ty nominujesz 10 osób (informujesz je o tym) oraz zadajesz im 10 pytań. Nie wolno nominować bloga, który cię nominował.


Skoro już wiecie, o co chodzi, możemy przejść do pytań:


1. Twoje zainteresowania?
Przede wszystkim fotografia i blogowanie, jak już zdążyliście zauważyć. Poza tym uwielbiam czytać książki fantastyczne i słuchać muzyki.

2. Czym jest dla ciebie blogowanie?
Po tak krótkim czasie (ok. 9 miesięcy) nie jestem w stanie tego dokładnie stwierdzić. Na pewno pasją, jednym z zainteresowań. Ale przede wszystkim założenie bloga było dla mnie możliwością pokazania mojej głównej pasji - fotografii.

3. Z czym wiążesz swoją przyszłość?
Jakiś rok temu postanowiłam zostać architektem terenu i dalej się tego trzymam. Architektura ma wiele odłamów, ja jednak wybrałam ten. Dlaczego? Równie dobrze mogłabym przecież projektować miasta. Cóż, dla mnie to ogromna różnica. Po prostu bardzo lubię  przyrodę i chciałabymw przyszłości robić coś z nią związanego

4. Jak ważne są dla ciebie marzenia?
Bardzo ważne. Wiem że i tak się nie spełnią, ale ta możliwość wymyślania nieskończonej liczby scenariuszy jest niesamowita. Czasami potrafią siedzieć dłuższy czas wpatrując się w coś. Niekiedy ktoś próbuje do mnie przemówić, ale ja nie słucham. Nie dlatego, że nie chcę. Po prostu wydaje się, ze nic nie słyszę.

5. Gatunek muzyki, wykonawca?
Nie mam ulubionego. Słucham tego, co wpadnie mi w ucho. Najczęściej jest tak, że usłyszę w radiu piosenkę, która mi się spodoba, a później się denerwuję, bo nie mogę znaleźć tytułu.

6. Ulubiony film?
Tu też nie podam jednego. W sumie dawno żadnego nie oglądałam, więc trudno mi przypomnieć sobie jakikolwiek tytuł. Powiem wam tylko że od 3-4 lat jestem Potterhead, więc co roku w wakacje oglądam wszystkie filmy z serii o Harrym Potterze. 

7. Jaką markę ubrań polecasz, lubisz najbardziej, dlaczego?
Jeszcze nie upodobałam sobie jednej marki, jak mam coś kupić to wchodzę do kilku sklepów, ale chyba najczęściej do H&M.
8. Jaki kraj chcesz odwiedzić, dlaczego?
Zdecydowanie Japonię. Uważam, że to bardzo ciekawy kraj, z pięknymi widokami (najlepsze są te różowe drzewa wiśniowe). Na pewno zrobiłabym tam mnóstwo zdjęć. Oprócz tego chętnie odwiedziłabym Tokio - stolicę Japonii. Nigdy jeszcze nie byłam w tak wielkim mieście. I wreszcie zjadłabym sushi, mochi i inne potrawy, które znam jedynie ze zdjęć. Według mnie Japonia jest bardzo oryginalnym, ciekawym krajem mimo, że niektórzy twierdzą, że jest dziwna.

9. Z jaką rzeczą nie potrafisz się rozstać?
Z chusteczkami. Mam je praktycznie zawsze i to przeważnie w nadmiarze. Ale przynajmniej jak ktoś potrzebuje to mogę pożyczyć.

10. Co cenisz sobie najbardziej w życiu?
Długo się nad tym zastanawiałam, chociaż odpowiedź była banalna. Szczęście. Jakiś czas temu postanowiłam, że będę szczęśliwym człowiekiem. Trochę mi to wychodzi, ale nie do końca, aczkolwiek tego nie widać.


Napisałam trochę więcej pod każdym pytaniem, ale chciałam, żebyście mnie mnie bardziej poznali. Bo właśnie taki był główny cel tego postu, przynajmniej według mnie.Ja nominuję
9. By Maya
10. famusia


Pytania:
1. Jak wyglądały twoje początki w blogowaniu?
2. Jaka była twoja najlepsza chwila w życiu?
3. Masz jakieś zwierzątko domowe? Jeśli tak, to jakie?
4. Czy kiedykolwiek żałowałaś, że założyłaś bloga?
5. Jaka rzecz jest dla ciebie najważniejsza?
6. Gdybyś mogła cofnąć czas, co byś zmieniła?
7. Jakie masz zainteresowania?
8. Dokończ zdanie. Według mnie życie powinno być...
9. Zastanawiałaś się nad swoją przyszłością?
10. Czego najbardziej się boisz?

9 komentarzy:

 1. Gratuluje nominacji
  Pozdrawiam,Madda
  blog ->klik

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaobserwowałam Cię kochana i dziękuję za nominację, ale nie skorzystam :) Pozdrawiam i powodzenia:*

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuje za nominacje lecz nie udzielam się w takich sprawach :))))))

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za nominacje ;) na pewno skorzystam :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję, ale nie mogę skorzystać :)
  Masz bardzo fajny blog :) I na pewno ktoś ci odpowie :)
  Pozdrawiam !! <33

  OdpowiedzUsuń
 6. ciekawy post ;)
  zapraszam http://www.emptyy-promises.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Również uwielbiam książki fantastyczne. Mam tak samo jak ty z muzyką i filmami oraz również uwielbiam HP! Tyle podobieństw :)

  http://tuczarniamotyli.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń