sobota, 30 maja 2015

O zmroku

Wczoraj wybrałam się na spacer. Było już ciemno, ale wzięłam ze sobą aparat. Nawet wieczorem można zrobić bardzo ciekawe zdjęcia. Wczoraj się o tym doskonale przekonałam.
Na końcu zamieszczam ważną informację, przeczytajcie ją. A teraz przejdźmy do zdjęć:


INFORMACJA
Od następnego tygodnia pojawi się mała zmiana dotycząca dnia dodawania postów. Będą się pojawiały w piątki lub w soboty. Czasami po prostu nie mam czasu, a później widzę, że połowę postów dodałam dzień później. Nie jest to duża zmiana, jednak musiała się pojawić :)

7 komentarzy:

 1. Śliczne są zdjęcia gdy jest ciemno. :)
  Zapraszam na nowy post http://cleoklepko.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia są śliczne, ja nie miałabym odwagi wyjść po zmroku z domu sama :D
  moment-at-the-photo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygląd bloga jest w porządku, posty tez czyta się dobrze. Może pomyślisz nad zmianą kolorystyki bloga? Czy koniecznie musi być ten zielony? :) Jeżeli Ci się podoba to zostaw zielony - ale przyjemny dla oka byłby np. niebieski :) Wyświetleń jest masa,z komentarzami troszkę gorzej. Ale to wszystko się poprawi, bo dopiero zaczynasz. Wiem z doświadczenia ze ludzie nie chcą komentować :)
  Zdjęcia są super! Pozdrawiam cieplutko :)

  http://nataliakupczak.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za miłe słowa. Co do kolorystyki, już wcześniej zastanawiałam się nad zmianami, tylko nie wiedziałam, jaki kolor wybrać. Dzięki twoim wskazówkom zdobyłam już świetny niebieski nagłówek, a zmianę desingu zaplanowałam na pierwszy dzień wakacji :-)

   Cieszę się, że tak oceniłaś mojego bloga
   Pozdrawiam i jescze raz dzięki :-)

   Usuń
 4. Wygląd bloga jest w porządku, posty tez czyta się dobrze. Może pomyślisz nad zmianą kolorystyki bloga? Czy koniecznie musi być ten zielony? :) Jeżeli Ci się podoba to zostaw zielony - ale przyjemny dla oka byłby np. niebieski :) Wyświetleń jest masa,z komentarzami troszkę gorzej. Ale to wszystko się poprawi, bo dopiero zaczynasz. Wiem z doświadczenia ze ludzie nie chcą komentować :)
  Zdjęcia są super! Pozdrawiam cieplutko :)

  http://nataliakupczak.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. fajny blog
  http://happinessismytarget.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. ładne zdjęcia i fajny blog :)
  co powiesz na wspólną obserwację? :)
  BLOG-KLIK

  OdpowiedzUsuń